Simple jQuery Slideshow from JonRaasch.com
Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6

Pengumuman

Teks Ucapan dan Rakaman Video Pembentangan Bajet 2017 didapati pada ruangan rujukan cepat


Adalah dimaklumkan para peguam/wakil peguam/orang awam yang ingin membuat salinan fotokopi di Perpustakaan Mahkamah Persekutuan Malaysia dikenakan caj RM1 bagi tiap-tiap helaian fotokopi. Pembayaran salinan fotokopi perlu dijelaskan di kaunter setempat.


Jika terdapat "broken link" pada capaian pekeliling atau pentanyaan lain sila email kepada ilmu@kehakiman.gov.my


Sila rujuk Arahan Amalan terbaru di ruangan capaian Pekeliling


Perpustakaan Negara Malaysia melancarkan PNMDIGITAL, perkhidmatan ini adalah percuma kepada semua rakyat Malaysia. PNMDIGITAL merupakan inisiatif gerbang Digital Malaysia, satu program yang menggalakkan pembacaan dikalangan rakyat Malaysia. Berbagai bahan bacaan dari peringkat kanak-kanak hingga dewasa, kandungan bahan meliputi seperti Encyclopeadia Britannica Online (Library Edition), National Geographic Virtual Library, National Geographic Kids, Lawnet, Travel-42, Alexander Street Press, Overdrive, Zinio, Library PRESSDISPLAY dan pelbagai lagi. Jangan lupa daftar diri anda ke laman web http://www.pnmdigital.gov.my/ dengan segera.



Waktu Operasi

ISNIN - JUMAAT

8 PAGI - 5 PETANG

JUMAAT : DITUTUP DARI

12:15 TENGAHARI - 2:45 PETANG

Ditutup pada hari Sabtu, Ahad & Cuti Kelepasan Am


Statistik Pengguna

blog counter
blog counter

Statistik Negara Pengguna

visitors by country counter
blog counter

HUBUNGI KAMI

Sebarang komen dan cadangan hendaklah dikemukakan kepada:

Perpustakaan
Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan Malaysia
Istana Kehakiman
Aras 1, Presint 3
62506 Putrajaya

Tel: 03-88804126 / 4130
Faks: 03-88804125
Email:library.ik@kehakiman.gov.my
Email:ilmu@kehakiman.gov.my

DIREKTORI KAKITANGAN

Berikut adalah senarai nama pegawai serta kakitangan-kakitangan yang berkhidmat dengan Perpustakaan, Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia

Rosli Yussuf
Pustakawan S44
Tel: 03-88804128
Faks: 03-88804125
Email: rosliyussuf@kehakiman.gov.my

Mohd Fathi Asmawi Bin Tajudin
Penolong Pustakawan S29
Tel: 03-88804124
Faks: 03-88804125
Email: fathi@kehakiman.gov.my

Ariza Binti Awang
Penolong Pustakawan S29
(Ditempatkan di Perpustakaan Mahkamah Kuala Lumpur)
Tel: 03-62094009
Faks: 03-62033114
Email: ariza@kehakiman.gov.my

Shaharuddin Idris
Pembantu Pustakawan S22
Tel: 03-88804110
Faks: 03-88804125
Email: shaharuddin@kehakiman.gov.my

Noor Akhsaniza Muhamad
Pembantu Pustakawan S22(KUP)
Tel: 03-88804226
Faks: 03-88804125
Email: akhsaniza@kehakiman.gov.my

Noorazzilla Aim Binti Nor
Pembantu Pustakawan S22(TBBK)
Tel: 03-88804157
Faks: 03-88804125
Email: azzilla@kehakiman.gov.my

Mohamad Rizal Bin Mohamad Shariff
Pembantu Pustakawan S22(TBBK)
Tel: 03-88804123
Faks: 03-88804125
Email: rizal@kehakiman.gov.my

Dympna John Singin
Pembantu Pustakawan S19
Tel: 03-88804114
Faks: 03-88804125
Email: dympna@kehakiman.gov.my

Elina Alang
Pembantu Pustakawan S19
Tel: 03-88804120
Faks: 03-88804125
Email: elina@kehakiman.gov.my

Anizatun Azira Binti Abdul Aziz
Pembantu Tadbir N19
Tel: 03-88804115
Faks: 03-88804125
Email: anizatun@kehakiman.gov.my

Ili Raihana Maso'd
Pembantu Pustakawan S19
Tel: 03-88804116
Faks: 03-88804125
Email: raihana@kehakiman.gov.my

Nur Aleena Zaara Wee@Wee Siaw Lee
Pembantu Pustakawan S19
Tel: 03-88804117
Faks: 03-88804125
Email: nuraleena@kehakiman.gov.my

Muhammad Iqbal Zikri B. Azmi
Pembantu Operasi N11
Tel: 03-88804130
Faks: 03-88804125