Istana Kehakiman, Persiaran Perdana, Presint 3, Putrajaya

Direktori Staf Perpustakaan PKPMP

Mohamad Zaki Bin Yusof
Ketua Pustakawan S44

Tel: 03-88804108
Email: zakiyusof@kehakiman.gov.my

Manorrazila Binti Mior Nazri
Pustakawan S44

Tel: 03-88804128
Email: manorrazila@kehakiman.gov.my

Mohd Fathi Asmawi Bin Tajudin
Penolong Pustakawan S29

Tel: 03-88804124
Email: fathi@kehakiman.gov.my

Noor Akhsaniza Muhamad
Pembantu Pustakawan S22(KUP)

Tel: 03-88804226
Email: akhsaniza@kehakiman.gov.my

Elina Alang
Pembantu Pustakawan S19

Tel: 03-88804120
Email: elina@kehakiman.gov.my

Nur Ilham binti Mat Daud
Pembantu Pustakawan S19

Tel: 03-88804114
Email: nurilham@kehakiman.gov.my

Dympna John Singin
Pembantu Pustakawan S19

Tel: 03-88804123
Email: dympna@kehakiman.gov.my

Nor Erna Faizura binti Zulkifli
Pembantu Tadbir N19

Tel: 03-88804227
Email: ernafaizura@kehakiman.gov.my

Ili Raihana Mas'od
Pembantu Pustakawan S19

Tel: 03-88804116
Email: raihana@kehakiman.gov.my

Nur Aleena Zaara Wee@Wee Siaw Lee
Pembantu Pustakawan S19

Tel: 03-88804157
Email: nuraleena@kehakiman.gov.my

Mohd Hamidi Bin Mohd Salleh
Pembantu Operasi N14

Tel: 03-88804130
Email: mohdhamidi@kehakiman.gov.my

PENGUMUMAN!!!
BAGI MEMUDAHKAN KOMUNIKASI DAN ALTERNATIF PERKHIDMATAN KEPADA PENGGUNA, PERPUSTAKAAN PKPMP MENYEDIAKAN PLATFORM LIVE CHAT BERMULA JAM 8.00 PAGI HINGGA 4.00 PETANG SETIAP HARI ISNIN HINGGA JUMAAT.